جنبش رهایی بخش لرستان برای اولین بار به یاران خود یک رهنمود

تشکیلاتی رابه شرح زیر اعلام میدارد یاران لطفا رسالت و وظيفه مهمی

 به مانند نفس کشیدن است این کار ضروری و حياتی که اطلاع رسانی و پخش آگاهی

 است  این رهنمود برای جنبش آزادیخواهی مردم را از خودمان شروع کنيم.اين ليست را و

اين لينک را حتی اگر شده پرينت و يا شفاهی به اطرافيان و دوستان

خود منتقل کنيد.ما بيشماريم و اقدام شما برای پخش و تکثير

 اين دستورالعملهای ضروری و حياتی ممکن است بدست کسانی برسد

که حتی تصورش راهم نمی کنيد.بيائيد احساس مسئوليت کنيم.

ما بيشمار و ما قطعا پيروزيم

 ۱ـ علاوه بر همراه داشتن ماسک ،عینک دودی و کلاه و لباس اسپرت

، لازم است دستمال آغشته به سرکه در یک کیسه فریزر به همراه داشته باشیم

( جهت مقابله با اثرات گاز اشک آور)۲ـ وسيله نقليه را با فاصله از مسير اصلی پارک کنيم۳

ـ دوستان پزشک و پرستار يک پکيج ساده و سبک از کمکهای اوليه همراه داشته باشند

۴ـ از حمل هرگونه سلاح سرد، چاقو، پنجه بوکس و غيره خودداری کنيد

۵ـ ساکنان نزدیک مسیر راهپیمایی و شرکتهای خصوصی حوالی مسیر ، شرایط لازم را برای پناه دادن به مردم را در صورت حمله فراهم کنند

۶ـ چماقداران احتمالا شب قبل از مراسم با اتوبوس به خیابان و ميدان آزادی آورده می شوند و شب را در پایگاه های آشکار و پنهان حوالی آزادی به سر می برند.به همین دلیل عصبی ، خسته و نگرانند! هرچه مراسم طولانی تر شود خسته و عصبی تر می گردند.

۷ـ سران جنایتکار نظام به هیچ عنوان نباید برای سخنرانی مسیر راحتی را تا جایگاه طی کند. احتمالا او را در ساعات اولیه صبح در اطراف محل جایگاه (مانند فرودگاه و یا ساختمان خود میدان) مستقر خواهند کرد. در صورت مشاهده علائمی از حضور وی پیش از سخنرانی (مانند هلهله و تکبیر ساندیس خورها و شعارهایی در حمایت از وی) بر هم ریختن نظم میدان و بر هم زدن تعادل روانی سخنران جنایتکار پیش از شروع سخنرانی ، اولویت دارد. در این زمینه کار اصلی بر عهده بچه های ساکن اطراف محل و کسانی است که از اطراف  به محل می آیند.

۸ـ چماقداران اطراف جایگاه را از ساعات اولیه قرق خواهند کرد. هرچه مراسم طولانی تر و ناموفق تر شود کنترل امور از دست مجریان بیشتر خارج خواهد گردید . اخلال در  آمدن سران جنایتکار نظام و سعی در طولانی تر شدن این مراسم و یا لغو و بر هم زدن سخنرانی او یک پیروزی بزرگ است.

۹ـ در روز اعتراض مانند 22 بهمن و یا همچون روز عاشورا در طول مسیر راهپیمایی ، نیروهای ویژه و چماقداران در مساجد ، میراث فرهنگی ، کلانتریها ، و سایر مراکز دولتی نظامی و انتظامی ، به صورت آماده باش مستقر خواهند گردید تا در صورت لزوم وارد عمل شوند. زیر نظر داشتن این مکانها و مراقبت و کنترل ترددها و جابجایی در آنها ضروری است.

۱۰ـ ساکنین نزدیک مسیر راهپیمایی یک کیسه رنگی حاوی «قلوه سنگ» به تعداد بیست الی سی عدد آماده نمایند و در روز راهپیمایی کنار در منزل یا پشت اتوموبیلهای پارک شده در خیابانهای فرعی و یا درون سطل زباله ها قرار دهند تا در صورت لزوم و حمله مزدوران ، امکان دفاع حداقلی فراهم شود.

۱۱ـ ساختمانهای مشرف به مسیر راهپیمایی با رعایت شرط استتار ،محل مناسبی برای فیلم برداری و عکس گرفتن از مراسم خواهند بود.

۱۲ـ عده بسیاری از ساندیس خورها به دلیل ترس و احتیاط از حضور خودداری خواهند کرد. گردانندگان اصلی و راهپیمایان به جز مزدوران چماقدار و بخش ناچیزی از عناصر ساده لوح و غافل ، کسی نیس.

۱۳ـ به هنگام عکس گرفتن و فیلمبرداری با موبایل از اطراف خود مطمئن باشید و از روبرو از تظاهرکنندگان عکس و فیلم نگیرید. داشتن یک مموری (حافظه) خالی و تعویض آن با حافظه پر شده ضروری است تا در صورت بازرسی بدنی و چک کردن موبایل ، برایتان مشکلی پیش نیاید

۱۴ـ حتی الامکان در جمعهای چندنفره دوستان و فامیل در مراسم شرکت نمایید. در صورت دستگیری یک فرد با سر و صدا و هجوم به دستگیر کننده شرایط آزادی او را فراهم کنید

۱۵ـ مزدوران با تغییر ظاهر و پوشیدن لباسهای اسپرت نمی توانند چهره خود را پنهان کنند.آنها معمولا نگران و مشوش هستند.در یک جا مستقر می شوند ، به چهره ها خیره می گردند ، به صحنه کلی تظاهرات کاری ندارند ، دکمه لباسشان به دلیل اختفای سلاح و بی سیم همیشه بسته است ، هنگام دویدن به دلیل نگرانی از افتادن سلاح یا بی سیم دست به کمر دارند و … این افراد با کمی دقت به خوبی قابل شناسایی اند و عموما در تقاطع مسیر ایستاده اند، در صورت شناسایی آنها تهیه فیلم و عکس چون همیشه با رعایت احتیاط کار مفیدی خواهد بود.

۱۶ـ به دلیل جمعیت کم مزدوران ، بلندگوها نقش روانی مهمی برای آنها دارند. از این رو از کار انداختن بلندگوها در اولویت است.

۱۷ـ از آن جا که ممکن است شرایطی برای طولانی شدن راهپیمایی فراهم گردد از این رو به همراه داشتن یک وعده غذایی سبک اقدام مناسبی است.

۱۸ـ با استفاده از هوش و تجربه خود مانع از جنگ روانی مزدوران از طریق انتشار اخبار دروغ در میان راهپیمایان گردید

۱۹ـ این توصیه ها و دیگر توصیه هایی را که این روزها از سوی منابع مطمئن منتشر می گردند با دقت بخوانید و به صورت کتبی ، الکترونیکی و شفاهی به دیگران نیز منتقل نمایید.

 

 یاران شما در جنبش رهایی بخش لرستان وظیفه رساندن این رهنمود را بر عهده گرفته است و همگی نیروهای مبارز می توانند از آن با ذکر ویا بدون ذکر منبع استفاده کنند زیر ما به عنوان جنبش رهایی بخش لرستان همانگونه که در اطلاعیه های خود از سال 2005 به بعد یعنی اعلام موجودیت این جنبش اعلام نموده ایم . بالاترین وظیفه ما اطلاع رسانی و آگاهی همه فرزندان لر بوده و هست و تا رسیدن به یک جامعه  آزاد و برابر ادامه خواهیم داد

 جنبش رهایی بخش لرستان 7+4

تاريخ بروز رساني ( 21 بهمن 1388,ساعت 22:00:25 )