چاپ
بیانیەها
بازدید: 1790
آذر 1388,ساعت 18:30:33

با درود و مهر به شما مسئولین جنبش رهایی بخش  لرستان، و بنام انسانیت و ایرانیت

تارنمای وابسته به موسوی تعداد کشتگان را به 72 نفر کاهش داد. آیا آماده ی شرکت در کمیته ی حقیقت یابی و ثبت آمار واقعی جوانان قربانی جمهوری اسلامی هستید؟

قربانیان، ناپدید و کشتگان را فراموش نکنیم. با سکوت و بی تفاوتی به دست پروردگان رژیم غیرقانونی جمهوری اسلامی اجازه ندهید به همدیگر تخفیف بدهند. آیا میتوانید از یاران خود در خارج به زبان کشور سکونت خودشان ، مراجع بین المللی و صاحب نفوذ را از تعداد کشتگان که بیش از 72 نفر است، آگاه سازند؟ www.lorabad.com

 

آیا میتوانید به زبان کشور سکونت خود ، مراجع بین المللی و صاحب نفوذ را از تعداد کشتگان که بیش از 72 نفر است، آگاه سازید؟

دو تارنمای زیر نام صد تن را درج کرده اند

http://irancrimewatch.com

http://iranshahr.com

 

ولی تارنمای جرس که خاتمی - موسوی – کروبی را "رهبر" میداند، کشتگان را به 72 نفر کاهش داده است

http://www.rahesabz.net

 

16 آذر امسال از شیخ سوی میر چنان بود رفتنم – کز بیم مار در دهن اژدها شدم

نخستین بار که میرحسین موسوی خامنه ای به معجزه ی 72تن متوصل شد در تعزیه ی هفتم تیر 1360 بود. آن زمان علی خامنه ای و نوه عمه اش میرحسین موسوی خامنه ای، هر دو عضور شورای مرکزی اولیه حزب جمهوری اسلامی بودند. تعداد کشتگان انفجار حزب جمهوری اسلامی را به 72 تن افزایش و اعلام کردند. آن زمان رقابت جمهوری طلبان بر سر افزودن عبارت دموکراتیک بر نام جمهوری انقلاب شان بود. رجوی نقش یزید و خامنه ای نقش امام حسین را ایفا میکرد.

امروز خامنه ای نقش یزید و احمدی نقش شمر را بازی میکنند. ولی تعداد یاران حسین باز همان 72 تن است! 

 

متصدیان  جنبش رهایی بخش لرستان ،

به نظر شما که انسانی تحصیل کرده و دنیا دیده هستید، آیا عدد 72 در چشم جهانیان نیز رمز حقانیت و راز معنویات و مردمی بودن جنبش محسوب میشود؟

آیا کاهش شمار کشتگان از نگاه دادگاه بین المللی و حقوقی جنایی در واقع پنهانکاری نیست! و به خودی خود جرم محسوب نمیگردد!؟

 

 مهربان، شما ها بهتر میدانید که همدردی با بازماندگان قربانیان بنیادگرایی، وظیفه ی انسانی، فراحزبی و فراملیتی یکایک ماست. به ایران به زادگاه مان به سرزمین مان به سرزمین مادری بیاندیشیم. برای شرکت در کمیته ی حقیقت یاب از همین 25 آذر روز مادر، که پیش روی شماست آغاز کنید.

امسال 25 آذر روز مادر، به دلهره ی مادری بیاندیشید که از ششماه پیش فرزندش ناپدید شده ولی میداند که لباس شخصی ها در ربودنش دست داشته اند.

امسال 25 آذر روز مادر، خود را جای مادری بگذارید که میداند فرزندش در شکنجه گاه جمهوری اسلامی است ولی به وی اجازه ی ملاقات نمیدهند.

امسال 25 آذر روزمادر، مادران سوگوار را تنها نگذاریم.

 

در اين سرای بی کسی، کسی به در میزند

به دشت پر ملال ما، پرنده پر می زند

یکی به شب گرفتگان، چراغها می دهد

یکی ز کوچه سار شب، دم سحر می زند

یقین که از شبی چنين، سپيده سر می زند

 

با شاخه گل و شعر به دستبوس مادر قهرمانان آزادی خواهیم رفت. همه ی مادران دانشجویان، جوانان و شیردلان که بدست تبهکاران بنیادگرا از پای درآمدند جای مادر و خواهر همه ی ما هستند. با هر ایرانی با هر مرام و اندیشه که برای نجات از چنگ تبهکاران بنیادگرا، جان بر کف؛ فریاد آزادی سر داده است همصدا شویم. تداوم و استحاله جمهوری اسلامی با فقیه و بی فقیه، اسلامی و غیراسلامی، خواست ما نیست.

 

ماییم یاران ندا – دین از سیاست جدا

 

متصدی  لرستان، شما نیز از روی انسانیت مبشر ندای آزادی میهن مان باشید و روز مادر 25 آذر، هیچیک از مادران سوگواری را در کشف حقیقت شمار قربانیان تنها نگذارید.

 

به یاد عزت الله ابراهیم نژاد، به یاد مادر فرشته علیزاده که بر اثر فشارروحی آنچه بر دخترش رفت، سکته قلبی کرد و درگذشت. به یاد بانو تامی حامی‌فر. به یاد گل‌جهان اشرف‌پور مادر اکبر محمدی.

 

ما خانواده ی خامنه ای، رفسنجانی، خاتمی، احمدی، موسوی و کروبی را می بخشیم ولی هیچیک از سردمداران سی سال گذشته که مسئول خون ابراهیم نژاد، علیزاده، حامی‌فر و محمدی؛ بودند را فراموش نمیکنیم.

 

امسال بانو فلاح آسا چشم به راه شماست. مادر کامران آسا و کیانوش آسا. کامران در زندان جمهوری اسلامی و کیانوش در آرامگاه است. کیانوش دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ی پتروشيمی دانشگاه علم و صنعت بود. 25 آذر روز مادر با بانو فلاح آسا مادر این دو برادر قهرمان همدردی کنید. روز مادر 25 آذر، گلبرگ مهر بر مقدم بانو پروین فهیمی مادر سهراب اعرابی، بیافشانید. امیرمهدی حمزه لوئی، محمود رئیسی‌نجفی را فراموش نکنید. در اصفهان به دیدار خویشاوندان حسين اخترزند میرویم. حسین را بسيجی ها از طبقه سوم به پايين پرتاب کردند.

روز مادر تمامی روزنامه نگاران در غم مادر عليرضا افتخاری، از آزادی خواهند نوشت. 25 آذر اگر بانو هاجر رستمی مادر ندا آقا سلطان را تنها بگذارید به فردای خود چه خواهید گفت؟ او هنوز قادر به دیدن آخرین ویدیو ندا نیست. ندا دانشجوی رشته فلسفه بود.

 

امير جوادی فر شش سال پیش مادرش را از دست داد. او بر اثر ضربات چماقداران حزب الله به سر و صورتش ابتدا در بازداشتگاه بينايی خود را از دست و بعد به قتل رسید. روز مادر به دستبوس بانو فاطمه محسنی مادر مسعود هاشم زاده خواهیم رفت. 25 آذر شاخه گلی به زهرا نیک پیما مادر اشکان سهرابی تقدیم کنید. اشکان دانشجوی شبکه ی رایانه ای بود. فرزند محله سرسبيل تهران که هنگام رگبار حزب اللهی ها با اصابت ۳ گلوله جان باخت. روز مادر خود را جای مادر امير حسين طوفانپور بگذارید که رژیم ضحاک از مادر وی 10 میلیون تومان حق تیر خواست. ضحاک برای تحویل جنازه ی كاوه علی پور جوان 19 ساله، 3 میلیون تومان پول گلوله خواست. روز مادر به فکر مادر سعید کلانکی، مادر فرهاد فرنود و مادر مهدی الله یاری باشید که فرزندان هر سه مادران در شکنجه گاه رژیم هستند. به مادر علی فتحعليان و سعيد عباسی فر گلچی فرزند محله سرسبیل گل بفرستید.

 

انسان خوب  دوست داشتنی، اگر ضجه های مادر مبينا احترامی که هنوز گناه کشته شدن فرزندش را میپرسد را میشنوید با کمیته ی حقیقت یاب همکاری کنید.

 

از متصدی تارنماهای زیر بخواهید فهرست کامل تمامی قربانیان جنبش دانشجویی و جنبش سبز را درج کنند

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ندا از آلمان: ماندانا، شیدا، احمد، مهدی، هارون و منیره

ندا از آمریکا: هنگامه، سردار، بهناز، سیاوش، امیر، گیتی، روزبه، اسماعیل

ندا از استرالیا: اکبر
ندا از انگلیس: سایه، فرید، جمشید

ندا از فرانسه: تیسفون و تقی
ندا از نروژ: پریسا

ندا از کانادا: شاهرخ، آلن، امیر، شبهاز

مطلب ارسالی همخون ندا و منادی آزادی در برونمرز باشیم

911 ندااین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

911NEDA
Free Iran, to end the fundamentalist terror in the world
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
911Neda1in.jpg 

 

911NEDA, is a consciousness-raising "Emergency Call" for citizens of the Free world to STOP the fundamentalist terrorism worldwide. http://911NEDA.blogspot.com

به جنبش رهایی بخش لرستان است و اقدام را به عهده فرزندان سرزمینهای لر نشین می گذاریم  http://lorabad.com/www.loretsan11.com

تاريخ بروز رساني ( 22 آذر 1388,ساعت 19:02:03 )