اخبار رادیو فردا

 1. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 2. در پی انتخاب جمهوری اسلامی به عنوان یکی از کشورهای نواب رئیس جدید مجمع عمومی سازمان ملل، موجی از انتقادها به این انتخاب، از سوی برخی کشورها و فعالان سیاسی و حقوق بشر به راه افتاد.
 3. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 4. نماینده ویژه ابراهیم رئیسی در امور روحانیت، با اشاره خلوت و خالی شدن برخی از مساجد در کشور، گفت که «از حدود ۷۵ هزار مسجد در کشور، درب ۵۰ هزار مسجد» عملا «بسته است.»
 5. ویدیوی منتشر شده از دانشگاه چمران اهواز نشان می‌دهد که چند نیروهای حراست، یکی از دانشجویان را در محدوده خوابگاه دانشجویی محاصره کرده‌ و به شدت مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند
 6. کاخ سفید اعلام کرده است، جیک سالیوان، با وزیر امور استراتژیک اسرائیل و مشاور امنیت ملی این کشور در خصوص جلوگیری از دستیبابی ایران به سلاح اتمی رایزنی کرده است.
 7. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 8. سازمان عفو بین‌الملل روز جمعه اعلام کرد که شمار اعدام‌های مرتبط با جرایم مواد مخدر در ایران طی سال جاری میلادی به نسبت سال ۲۰۲۲ سه برابر شده است.
 9. جمعی از مردم آبدانان پس از مراسم هفتم بامشاد سلیمان‌خانی و در اعتراض به مرگ این دانشجوی مهندسی مکانیک به خیابان‌‌ آمدند. شماری در این تظاهرات با شلیک نیروهای امنیتی زخمی شدند.
 10. رژه افتخار اقلیت‌های جنسی روز پنجشنبه با حضور هزاران حامی حقوق این افراد در اورشلیم برگزار شد. این نخستین رژه افتخار از زمان روی کار آمدن دولت دست راستی جدید در اسرائیل بوده است.
 11. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها