اخبار رادیو فردا

 1. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 2. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 3. مسکو قطعنامه پیشنهادی آمریکا و آلبانی به شورای امنیت سازمان ملل در محکومیت الحاق بخشی‌هایی از اوکراین به روسیه را وتو کرد. این در حالی است که چین به این قطعنامه رأی ممتنع داد.
 4. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 5. گفت‌وگوی رویا ملکی از رادیو‌فردا، با پگاه بنی‌هاشمی، حقوقدان، درباره حقوق معترضان بازداشت شده در قانون جمهوری اسلامی.
 6. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 7. ساعت صفر؛ رادیو فردا. آغاز یک روز نو. همچون هر روز، مجله نیمه‌شب رادیو فردا، تازه‌ترین خبرها و مهم‌ترین گزارش‌ها را به گوش شما می‌رساند.
 8. هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/ هم رونق زمان شما نیز بگذرد...
 9. هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/ هم رونق زمان شما نیز بگذرد...
 10. دیده‌بان حقوق بشر سوریه روز جمعه هشتم مهر در گزارشی اعلام کرد که از سال ۲۰۱۵ تاکنون حدود هشت هزار و ۷۰۰ غیرنظامی سوری در حملات ارتش روسیه کشته شده‌اند.
 11. خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران از کشته شدن فرمانده اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان خبر داده است.
 12. همزمان با اوج‌گیری دوباره اعتراضات مردمی در ایران، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در بیانیه‌ای مدعی شد «۹ تبعه خارجی» را در «صحنه یا پشت صحنه» اعتراضات شناسایی و بازداشت کرده است.
 13. نیم ساعت با تازه‌ترین خبرها، گزارش‌های دست اول در باره آخرین تحولات جهان و ایران از گزارشگران رادیو فردا در چهارگوشه جهان، گفت‌وگوهای اختصاصی با چهره‌های خبرساز و کارشناسان
 14. دقایقی با موسیقی جز سول و بلوز
 15. جمعی از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیۀ قم، مشهد و تهران در بیانیه‌ای که در سایت زیتون منتشر شده، اعلام کرده‌اند که خامنه‌ای «معزول» است.