صدای آمریکا

  1. کامالا هریس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۴ اسفند در گفت‌وگو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بار دیگر بر مخالفت آمریکا با تحقیقات دیوان بین‌المللی کیفری در مورد جنایت احتمالی جنگی در اراضی فلسطینی تاکید کرد.
  2. «گروه جهانی کمک به گروگان‌ها» روز پنجشنبه ۱۴ اسفند جلسه‌ای مجازی با حضور گروگان‌های سابق آمریکایی و دیگر کشورها که اکثر آن‌ها در ایران بوده‌اند، برگزار کرد.
  3. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده از اقدام سه کشور اروپایی برای پیش نبردن درخواست قطعنامه علیه ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی حمایت کامل می‌کند.
  4. بریتانیا، فرانسه و آلمان روز پنجشنبه در یک بیانیه مشترک که به شورای حکام شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه دادند، خواستار حضور بی قید و شرط جمهوری اسلامی ایران در نشست غیررسمی اعضای برجام با حضور آمریکا شدند.
  5. بازداشت جوان معترض در کرج از سوی نیروهای لباس شخصی پس از شلیک تیر هوایی مامور
  6. در روزهای اخیر برخی از خبرگزاری‌های بین‌المللی و سایت‌های هنری به بررسی حواشی و جنجال‌های مرتبط با آهنگ جدید ساسی مانکن، خواننده ایرانی ساکن لس آنجلس، پرداختند و نظرات و دیدگاه‌های متفاوتی را در این زمینه مطرح کرده‌اند.
  7. دادگاه بین‌المللی مردمی آبان خامنه‌ای و دیگر مقامات ارشد جمهوری اسلامی را احضار کرد
  8. فیلمی از دستگیری خبرنگاران در میانمار بعد از کشتار معترضان