نوشته شده توسط atabak   
29 شهريور 1390,ساعت 03:20:49

هر نوزاد یک میلیون تومان!!!


 

پاسدار تروریست احمدی نژاد و دزدان نفت ایران

وعده ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری، ارائه زمین

به مردم، سه برابر شدن یارانه و...

از جمله قولهایی است که هر ماه

بدور از منطق داده می شود در حالیکه قابلیت اجرا 

بخاطر دزدیهای کلان ندارند و فقط در مردم دلخوشی ایجاد

می‌شود و آنها را برای مدتی سرگرم این دروغها می کنند.

مخبر کمیسیون اجتماعی مجلس دزدان و جنایتکاران رژیم اشغالگر حاکم اسلامی ،از توقف اجرای طرح آتیه فرزندان خبر داد و گفت: هرماه دولت بدور از منطق و کار کارشناسی طرحی ارائه می‌دهد که فقط برای دلخوش کردن مردم و بازی گرفتن افکار عمومی است و پس از مدتی به فراموشی می‌شودسید جواد زمانی در مورد طرح آتیه فرزندان افزود: در ابتدا عنوان شد که یک میلیون تومان به حساب نوزادانی که تازه متولد شده اند واریز می شود و به تازگی نیز شنید شده که این مبلغ از حسابها برداشته شده است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدا نیز این طرح نباید مطرح می شد، گفت: در شرایطی که سه میلیون جوان بیکار در کشور وجود دارد و همچنین مردم برای مسکن، اشتغال و ازدواج و همچنین تحصیلشان با مشکل روبرو هستند نباید اولویت دولت برای 18 سال آینده فرزندان باشد.
مخبر کمیسیون اجتماعی تاکید کرد: دولت باید حل مشکلات مهم فعلی مردم را در اولویت برنامه ها و طرحهای خود قرار دهد و سپس برای سالهای بعد نوزادان برنامه ریزی کند.
به گفته زمانی، اجرای طرحهای اینچنینی از عقل و منطق بدور است چون هیچ کار کارشناسی پشت آن نیست و طرحی احساسی است که برای مدت کوتاهی اجرا و سپس متوقف می شود.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به اجرای ناقص بسیاری از طرحهای دولت اشاره کرد و گفت: وعده ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری، ارائه زمین به مردم، سه برابر شدن یارانه و... از جمله قولهایی است که هر ماه بدور از منطق داده می شود در حالیکه قابلیت اجرا و جنبه قانونی ندارند و فقط در مردم توقع ایجاد می‌شود و آنها را برای مدتی دلخوش می کند.
زمانی با اشاره به اینکه اجرای اینگونه طرحهای نیمه کاره مانند طرح آتیه فرزندان ساده انگاری مردم و بازی گرفتن افکار عمومی است، گفت: اگر واقعا دولت قصد اجرای طرحی را دارد بهتراست به عنوان پایلوت ابتدا آن را در یکی از استانها اجرا کند و در صورت موفقیت در تمامی استانها اجرایی شود.

Iran khuzestan Masjed soliman

 ایران !!!! مدرسه روستایی مسجد سلیمان

www.youtube.com

 

 

جنبش رهائی بخش لرستان 7+4

 

www.lorabad.com