آتش زدن برجام چی شد?حاج قایم برو یک تنه جلوی آمریکا وایستا

حسن کلید تو هم تنگه هرمز ببند!

چی شد پس این هارت و پورتا ?ا

این فضای سنگین امنیتی با اتحاد و همدلی مردم میتونه براحتی بشکنه و حتی با ایجاد اخلال در بین صفوف مزدوران امنیتی و تضعیف روحیه اونها ورق بنفع مردم برگرده.فقط یه همت عالی و اتحاد ملی میخواد که نمیدونم چرا نداریم؟

در حالی که بهای دلار آمریکا در بازار غیررسمی تهران به نزدیک ۱۲ هزار تومان رسیده، گزارش‌ها حاکی از فضای امنیتی در مناطق خرید و فروش ارز و سکه در تهران است؛ همزمان سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت بیش از ۲۹ نفر به اتهام «اخلال اقتصادی» خبر داده است.

شماری از رسانه‌ها، از جمله خبرگزاری ایلنا، ظهر دوشنبه ۸ مرداد گزارش کردند که هر دلار به بهای یازده‌هزار و یکصد تا یازده‌هزار و سیصد تومان خرید و فروش می‌شود.

با این حال رسانه‌های غیررسمی از جمله در شبکه‌های اجتماعی گزارش داده‌اند که قیمت دلار به ۱۲ هزار تومان رسیده است.

از سوی دیگر گزارش شده است که بازار سکه و طلا در سبزه‌میدان و میدان فردوسی تهران روز دوشنبه شاهد حضور مأموران امنیتی بود.

خبرگزاری ایسنا با اشاره به قیمت چهارونیم میلیون تومانی برای هر سکه طلا، از «حضور نیروهای امنیتی در سرتاسر خیابان ۱۵ خرداد» خبر داده و خبرگزاری ایلنا نیز به تلاش نیروهای انتظامی در پراکنده کردن دلالان «در خیابان فردوسی و به ویژه خیابان منوچهری» اشاره کرده است.

خبرگزاری تسنیم قیمت سکه را نزدیک چهارمیلیون و ششصدهزار تومان ذکر کرده و از قول «فعالان بازار»، خبر از دستگیری دلال‌های سکه و ارز داده است.

ارسالی یاران جنش رهاییی بخش لر برای درج در سایت ؛ www.lorabad.com