دکتر محمد شریف، وکیل برجسته لرستانی دردادگستری که همواره وکالت بی پناهان گرفتار را در نظام مافیایی پاسدارن و ملاهای حاکم در زندانهای جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشت وهمچنین  استاد حقوق دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی بود،از دانشگاه علامه تهران ، این یارلرستانی زندانیان بی پناه و گرفتار در چنگال خونین پاسداران ، توسط بخشی از باند مافیایی حاکم به ریاست جنایتکاری بنام آخوند سید صدرالدین شریعتی اخراج شد.

دکتر شریف هم مانند اساتید برجسته ای دیگرهمچون، دکترامیر ناصر کاتوزیان، دکتر ضیا بیگدلی و کریم مجتهدی، علی شیخ الاسلام، حسن بشیریه، محمد عرفانی، ابولقاسم گرجی، محمد آشوری، جمشید ممتاز، محمد رضا شفیعی کدکنی، رضا داوری از دانشگاه و تماس با دانشجویان مبارز این دشمنان ستمگران حاکم محروم گردید.

  در پی این اعلام موضوع از سال گذشته تا کنون، اساتید مجرب و پرسابقه ی بسیاری از دانشگاه اخراج شده اند که از جمله می توان به دکتر مرتضی مردیها، استاد فلسفه در دانشگاه علامه طباطبایی، سید علی اصغر بهشتی شیرازی؛ استاد برجسته ارتباطات و باسابقه در دانشگاه علم و صنعت، پرفسور محمد شهری، استاد سابق مهندسی الکترونیک، پرفسور تورج محمدی؛ اشاره کرد. در ادامه اجرای سیاست اعمال فشار و سرکوب دانشگاهیان، در سال گذشته، بیش از ۵۰ استاد برجسته به صورت اجباری بازنشسته یا اخراج شدند که در میان این گروه نیز نام اساتید برجسته ای همچون امیر ناصر کاتوزیان، کریم مجتهدی، علی شیخ الاسلام، حسن بشیریه، محمد عرفانی، ابولقاسم گرجی، محمد آشوری، جمشید ممتاز، محمد رضا شفیعی کدکنی، رضا داوری به چشم می خورد.

این اخراج که به گفته‌ی دکتر محمد شریف به وی ابلاغ شده است، در شرایطی صورت می‌گیرد که اول بهمن ماه گذشته نیز، مسئولان دانشگاه علامه، بدون هیچ گونه توضیح و دلیل قانونی، کلیه واحدهای این استاد دانشگاه، در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را حذف کرده بودند. دکتر شریف در خصوص حذف واحدهای درسی خود در بهمن ماه گذشته گفت: «این اقدام بدون هیچ گونه نامه و دلیل مکتوب و تنها با تلفن رییس دانشگاه به رییس دانشکده و بی‌هیچ توضیحی انجام شد و کلیه کلاس‌هایم در مقاطع مختلف را حذف کردند».

دکتر محمد شریف در خصوص این که مبنای این رد صلاحیت چه بوده است، گفت:«تنها یک نامه چهار صفحه‌ای است مبنی بر اینکه صلاحیت عمومی من در وزارت علوم رد شده و در واقع انشای ان اینطور است که صلاحیت عمومی در اولویت قرار نگرفته و تقریبا مشابه همان نامه‌ای است که برای دکتر مردیها هم صادر شده بود. قبلا در مواردی اساتید را بازنشسته می‌کردند و من هم با وجود ۲۵ سال سابقه این امکان را داشتم اما بی‌انصافی کردند».

این استاد دانشگاه با اشاره به این که این برخوردها از پیش هم سابقه داشته است گفت: «با توجه به این‌که من قبلا عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد بودم و جاهای دیگر و بعد به دانشگاه علامه آمدم، حدود ۲۵ سال سابقه کار در دانشگاه را دارم. قبل از آن در دوره دکترا یک بار سال ۷۱ در دانشگاه قبول شده و از گزینش رد شدم و این سومین بار بود که بعد از پیش دفاع از دکترا اخراج شدم. چون وقتی دفاع اصلی انجام می‌شود پیش دفاع حالت فرمی را پیدا می‌کند. در مرحله ی بعد واحدهای درسی را از من گرفتند و بعد هم در سومین برخورد، یک نامه‌ای مبنی بر اینکه به دلیل قرار نگرفتن صلاحیت‌های عمومی در اولویت قرار ندارم به ادامه وضعیت استخدامی‌ام خاتمه داده می‌شود و اعلام کرده اند که برای تسویه حساب مراجعه کنم».

  

جنبش رهایی بخش لرستان اخراج دکتر محمد شریف این  وکیل برجسته لرستانی دردادگستری را که همواره وکالت بی پناهان گرفتار را در نظام مافیایی پاسدارن و ملاهای حاکم در زندانهای نظام جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشت وهمچنین  استاد حقوق دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی بود را محکوم میکند . اخراج این فرزند مردم ستمدیده لر از دانشگاه علامه تهران این یارلرستانی  زندانیان بی پناه و گرفتار در چنگال خونین پاسداران ، توسط بخشی از باند مافیایی حاکم به ریاست جنایتکاری بنام آخوند سید صدرالدین شریعتی در تاریخ مبارزاتی مردم ستمدیده لر و همه ملیتهای تحت ستم در ایران بی پاسخ نخواهد ماند .

جنبش رهایی بخش لرستان 7+4
www.loretsan11.com

تاريخ بروز رساني ( 17 فروردين 1390,ساعت 18:33:44 )