نوشته شده توسط atabak   
19 خرداد 1389,ساعت 01:49:32
طرح راه اندازی حمام خون
پیش از 14 خرداد "لُو" رفت!
چند شب قبل از مراسم 14 خرداد مسئولین حرم خمینی متوجه حضور مخفیانه 2 نفر در محوطه داخلی حرم می شوند. آنها با استفاده از نرده بام، در ساعات پایانی قفل در را شکسته و وارد محوطه شده بودند. دو همکار دیگر آنها در مقابل در اصلی محافظین را سرگرم کرده بودند.

 آنها که داخل حرم شده بودند پس از آنكه با یكی از خدمه حرم مواجه می شوند از راه دیوار فرار می کنند و با یک پراید متواری می شوند .شماره پراید به مسئولین حفاظت داده شده ولی تاكنون از نتیجه تحقیقات اطلاعی در دست نیست. این در حالی است كه در آن ایام و آن ساعت شب امكان حضور هیچ فردی در محوطه داخلی حرم خمینی بدون اطلاع و هماهنگی  با نیروهای امنیتی نبوده است.

شواهدی مبنی بر شناسایی افراد مذكور وجود دارد كه در اختیار مسئولین مربوطه گذاشته شده است. در آن شب برخی از نزدیكان بیت خمینی، از سید حسن خمینی خواسته بودند با توجه به احتمال سوء قصد به محل نرود که وی قبول نمی کند و برای اطلاع مستقیم از ماجرا به حرم می رود، اما او نیز تاکنون درباره آنچه که دراین ارتباط می داند دهان نگشوده است.

آنچه که تا این حد افشاء شده، نشان میدهد که طرح بزرگی برای مراسم 14 خرداد در دستور کار بوده که نیمه کاره رها شده است. از جمله انفجار حرم و یا ترور برخی افراد – از جمله خامنه ای و افراد دیگری در صف اول، مانند هاشمی و دیگر سران نظام و سپس با انداختن این واقعه به گردن جنبش سبز و رهبران آن، دستگیری موسوی و کروبی و عده ای از روحانیون طرفدار جنبش سبز و اعدام زندانیان و اعلام حالت فوق العاده در کشور.

حتی گمان می رود، دیدار اخیر و کوتاه موسوی و کروبی با یکدیگر، که دو روز پس از مراسم 14 خرداد برگزار شد، پیش از آنکه در ارتباط با راهپیمائی 22 خرداد و یا حوادث مربوط به جلوگیری از سخنرانی نوه  خمینی باشد، تبادل اطلاعات مربوط به همین حادثه بوده است.

این واقعه، حتی تا همینجا که افشاء شده نشان میدهد که دار و دسته احمدی نژاد و فرماندهان سپاه، هنوز نقشه های خونین دیگری در سر دارند.

مطلب فوق از طرف یکی از یاران جنبش رهایی بخش لرستان

 ساکن لندن برای سایت این جنبش ارسال گردیده است

تاريخ بروز رساني ( 19 خرداد 1389,ساعت 18:06:29 )