نوشته شده توسط atabak   
26 خرداد 1389,ساعت 17:02:30

در آستانه سفر احمدی نژاد جنایتکار به استان چهار محال و بختیاری

 دستور اعزام دانش آموزان برای حضور در مراسم استقبال

 صادر شده بود تبلیغات پرهزینه سازمان های دولتی برای

 کشاندن مردم به مراسم استقبال از چند روز قبل در

 سطح شهر با صدها بنر و پلاکارد، به خرج شهرداری و

 ادارات و سازمان های دولتی انجام شد. به کارمندان

ادارات برای شرکت در مراسم استقبال دستور داده شد.

 حتی کادر درمانی بیمارستان کاشانی شهر کرد و همچنین

 مراکز درمانی برای استقبال دستور دریافت کرده بودند.

احمدی نژاد به لرستان سفر کرد. خبرگزاری کودتا "فارس" از استقبال با شکوه گزارش داد. چند عکسی را هم از یک زاویه محدود از این استقبال باشکوه منتشر کرد. از جمله عکسی که ورزشگاه شهر را که به سبک میدان گاوبازی نرده بندی کرده بودند نشان میدهد. این پرجمعیت ترین عکسی بود که خبرگزاری کودتا منتشر کرده. بقیه عکس هایش را هم می توانید از اینجا ببینید!

پیش از سفر احمدی نژاد به لرستان و پریشان گوئی های وی که خلاصه از آن را درگزارش زیر در ارتباط با تدارک استقبال از رئیس جمهوری که مدعی است 25 میلیون رای دارد اما خود می داند که دروغ می گوید و این رای متعلق به مردم است به ما رسیده بود که در ادامه می خوانید:

در آستانه سفر احمدی نژاد به استان چهار محال و بختیاری، دستور اعزام دانش آموزان برای حضور در مراسم استقبال صادر شده بود. برای نمونه در دبستان دخترانه صفرپور شهر کرد، مسئولان مدرسه ضمن تماس با والدین دانش آموزان به آنها گفته بودند که چنانچه فرزندانتان در روز استقبال در مدرسه حاضر نشوند، برای سال آینده آنها را ثبت نام نخواهیم کرد.

تبلیغات پرهزینه سازمان های دولتی برای کشاندن مردم به مراسم استقبال از چند روز قبل در سطح شهر با صدها بنر و پلاکارد، به خرج شهرداری و ادارات و سازمان های دولتی انجام شد. به کارمندان ادارات برای شرکت در مراسم استقبال دستور داده شد. حتی کادر درمانی بیمارستان کاشانی شهر کرد و همچنین مراکز درمانی برای حضور در مراسم سخنرانی احمدی نژاد دستور دریافت کرده بودند. در شهر مردم از سفر قبلی احمدی نژاد و وعده هائی که برای پروژه پتروشیمی لردگان و راه آهن شهر کرد داده بود انواع "جُک" ها را ساخته و برای هم نقل می کنند. استان چهار محال بختیاری یک درصد جمعیت ایران را دارد اما بیش از 11 در صدر آب شیرین ایران در این منطقه است. این استان که دارای منابع معدنی و ذخائر نفتی است درحال حاضر محروم ترین استان کشور است و نرخ بیکاری در آن به 16 در صد می رسد.

چیزی که در مصاحبه اخیر تلویزیونی احمدی نژاد از نظرها پنهان ماند، و مهم تر از شارلاتان بازی او برای انکار دستگیری زنان و دختران کم حجاب بود، آن ادبیاتتیر خلاص زنی بود که او آن را بارها تکرار کرد. او دائم تکرار می کرد: "تیر خلاص خورد به شورای امنیت"، "تیرخلاص خورد به اوباما" و...

چون این آدم قبلا تیر خلاص زن بوده و از تمام برخوردهایش  هم پیداست. از حرف هایش معلوم است خشونت و بی رحمی در وجودش نهفته است. لطفا کسانی د که روانشناسی بلد هستند بخواهیم شخصیت احمدی نژاد و خامنه ای را بررسی کنند.  اینطوری  خیلی چیزها معلوم وهم قابل پیش بینی میشود.

 

تاريخ بروز رساني ( 27 خرداد 1389,ساعت 09:07:36 )