برگشت دوستان و عزیزان دلسوز در سایت جنبش رهایی بخش لر را به همه دلسوزان ساکنان سرزمینهای لر نشین تبریک میگوییم .  بدینوسیله تقاضا داریم؛

همه یاران جنبش در تمام دنیا بالاخص سرزمینهای ستمدیده لر ، اطلاعات و خبرهای خود را کماکان برای کانالهای گوناگون شناخته شده در فیس بوک و ایمیل و سایر کانالهای مجازی جنبش رهایی بخش لر که از طریق سایت www.lorabad.com  به استحضاز عزیزان میرسد بدست ما برسانند .

تلاش حکومت برای بستن شبکه‌ها بی‌وقفهٔ مسیرهای کشف رخداد‌ها از کشتاری که ویروس کرونا از مناطق محرومی مانند ساکنان بی پناه سرزمینهای لر نشین در کنار بیکاری و فقر و گرانی در ایران و بعد داستان سازی در وزارت اطلاعات ، سپاه و دیگر نیروهای سرکوبگری مانند نیروهای بسیچ و نیروی انتظامی یک حقیقت محض است. بحث های خسته کننده مسئولین مربوطه که کوچگترین تخصصی در عرصه مبارزه با بیماریهای واگیر دار ندارند  که پس از اوج گیری اعتراضات به آمارهای دروغین وزارتخانه های مربوطه و فیلتر شدن و کنترل مکرر  مردم در اینستاگرام و تلگرام و فیس بوک میان مقامات حکومتی و دولتی بالا گرفته و این هیچگاه نه در گذشته و نه اکنون،  بر سر حقوق شهروندان مردم ستمدیده ایران بالاخص مردم ستمدیده لر نبوده و نیست.

درمیان غرق شدن مردم در باطلاق مشکلات کمر شکن کنونی که بر هر انسان زنده ای در کل ایران مشخص است . اما تمام دعوای سران حکومت مافیای جمهوری اسلامی از رهبر نالایق ولی وقیح گرفته تا دولت و سرداران بیرحم سپاه پاسدارن ، ....بر سر میزان چگونگی کنترل ارکان حکومت و مخصوصا بر ارتباطات شهروندان و هزینه و فایدهٔ شیوه‌های کنترل‌ها در شبکه‌های اجتماعی در راه جلوگیری از اعتراضات سازماندهی شده است.

سران دولت و بخشی از نیروهای امنیتی فوایدی برای این شبکه‌ها از حیث کنترل سیاسی و اجتماعی قائل هستند اما دیوانسالاری دینی و دستگاه قضایی و بخشی دیگر از نیروهای امنیتی مافیای جمهوری اسلامی ریسک آن را بالا تصور می‌کنند.

دورنمای این وضعیت وخامت بار تا آمدن واکسن ویروس کرونا زندگی تمام مردم درکنار بیکاری و گرانی روزبروز محدود‌تر و کوچکتر میشود بگونه ای که در این روزگار تلخ تر از ذهر تامین نان خالی هم میسر نخواهد شد . نظام به دلیل امکان بسیج سیاسی و اجتماعی از طریق این شبکه‌ها نمی‌تواند به شیوهٔ گذشته ادامه دهد با توجه به اینکه بحران‌های کارآمدی، مشروعیت و نفوذ حکومت  از وحشت متشکل شدن مردم ستمدیده برای اعتراضات گسترده ای که ریش و ریشه کل نظام را از بیخ و بن خواهد کند ، تشدید شده و خواهد شد.

احتمالا حکومت از قدرت انحصاری برخی شبکه‌ها مثل اینستوگرام و تلگرام خواهد کاست و تعداد این شبکه‌های در دسترس را بیشتر خواهد کرد (مثل واتس اپ) و از سوی دیگر با بازی موش و گربه (بستن و باز کردن و محدودیت) استفاده از آن‌ها را با دشواری مواجه خواهد کرد، 

در پایان برگشت دوستان و عزیزان دلسوز در سایت جنبش رهایی بخش لر را به همه دلسوزان ساکنان سرزمینهای لر نشین تبریک میگوییم و تقاضا داریم همه اصلاعات و خبرهای خود را کمافی صابق برای کانالهای گوناگون شناخته شده در فیس بوک و ایمیل و سایر کانالهای مجازی جنبش رهایی بخش لر که از طریق سایت www.lorabad.com  به استحضاز عزیزان میرسد بدست ما برسانند .

یاران شما در جنبش رهایی بخش لر 

www.lorabad.com