با استناد به شواهد موجود و زنده در سراسر مناطق لــر نشین و طبق گفته سالمندان و تاریخ نویسان لر ،همواره همه نظامهای دیکتاتوری در همه زمانها  به همراهی همدستان این ستمگران ، هیچگاه نتوانسته اند و نمیتوانند همه شواهد و مدارکی را که در حکم شناسنامه یک ملت است و یا جنایات دیکتاتورها را که در حق یک ملت روا داشته اند را از بین ببرند .

 اما باید این را قبل از هر کس عوامل نظام مافیای کنونی ملاها که عامل اصلی همه این جنایات در حق مردم  ستمدیده و فقیر لر و مسئول نابودی آثار فرهنگی و تاریخی ملت لر هستند باید بدانند .باید و باید اعلام کنیم که ما همه میدانیم اگر از یک دانشجوی یک ترمی دانشکده تاریخ در رابطه با ایران پرسیده شود شیرهای سنگی معرف فرهنگ کدام سرزمین است ؟ بالا درنگ جواب ، لربختیاری است . حال ضمن احترام و نهایت درود صمیمانه به ملت عرب وستمدیدگان منطقه خوزستان، نسبت دادن شیرهای سنگی در معرض نابودی به خوزستان ، پیشبرد کدام سیاست بغایت ضد بشری و نابودی فرهنگهاو تاریخ مردم لر است؟

 شيرهای سنگی غول پيکر منطقه آب ماهيک در استان خوزستان

 این عکس و خبر رادیوی 24ساعته رادیو فردا

 

که لقب رادیوی اروپای آزاد را هم یدک میکشد است

 

 "خطر نابودی شیرهای سنگی خوزستان"" 

 

رادیو فردا خبر را زیرکانه از قول خبرگزاری مهر گزارش داده است!و یک فایل صوتی را هم از قول" محمد ضرغامی (شاید از اقوام رئیس صدا و سیما)در مورد شیرهای سنگی خوزستان "

 

http://www.radiofarda.com/content/f3_lions_history_iran/25062080.html.

 

ملت لُر و ستمهای ملي در قرنهای اخير ^مسلما "يك جعل کردن تاریخ و دشمنی واقعي بوده", كه  میخواهند از صفحات تاريخ معاصر  منطقه وایران  و از ذهن ملت لر که طبق آمار رسمی بعد از آذری و فارس سومین ملت را ار نظر جمعیت دارا  هستند ، زدوده شده و در نهایت  برخلاف عرف متداول بین المللی ،نیست و نابود گردد. !!

 

 !!"  شيرهای سنگی غول پيکر منطقه آب ماهيک در خوزستان که به ثبت ملی رسيده بودند، بر اثر آبگيری سد گُتوند به زير آب رفته اند"از اینکه این خبرگزاری وابسته به دربار شاه سلطان ولایت خامنه ای و مافیای دزد پاسدارانش میباشد ، قطعا به نقض تاریخ کردن این عنوان کاملا آگاه بوده و این را هم به مانند تمام توهینهایی که از رسانه های جمهوری اسلامی (حامی حماس و حزب الله لبنان) میشود برای نابودی تاریخ و فرهنگ ملت لر بکار برده اند. اما بعید و بسیار غیر قابل قبول است از کسانی که در مجموعه رادیو فردا که به تمام زبانهای زنده و مرده دنیا برنامه اجرا میکند ، کارشناسان متبحرش که برای شناسائی فرهنگها در صورت لزوم  و ضرورت برای شناسائی و ایجاد فضا و زمینه حمله جنگنده های ارتش دموکراسی گستر  جی 8 را فراهم کنند، کم ندارد و بخوبی میدانند که این اشتباه نیست بلکه یک عمد و یک دشمنی درصورت عدم اعتراف به این جعل کردن تاریخ یک سرزمین زنده و پویا در همین خبرگذاری به صورت صوتی و نوشتاری است ..

 

  بسیاری از دروغگویان هستند که اکنون با مافیای جنایتکاری بنام جمهوری اسلامی هستند که کمر به نابودی آثار تاریخی و هویتی ملت لر را گرفته است، در رابطه با  به روز سیاه کشاندن مردم تشکیل داده اند و دروغگویان دیگر همکارشان هستند و دارای بده بستانهای خاص خود هستند . اما حقیقت را همواره شنیده ایم که تلخ است و هر کس توان تحمل شنیدن و بکارگیری آن را ندارد و کاش کسانیکه در راه رهائی مردم قدم بر میدارند هیچگاه حقیقت را در هیچ شرائطی فدای مصلحت نکنند ، زیرا تاریخی که آیندگان مینویسند در مورد همه ما قضاوت خواهند کرد

 

  به مانند همین سکوت معنی دار در خبر گزازیهای مافیای ملاها در خصوص نابودی شیرهای سنگی لر بختیاری !!چرا در تاریخ ایران حتی یک سطر از یک جنایت عریان که حتی بسیاری از شاهدان آن زنده هستند دیده نمیشود؟  یکی از اسناد موجود از نظام سرنگون شده گذشته کتاب كهنه سرباز، خاطرات سياسي و نظامي سرهنگ ستاد غلامرضا منصور رحماني است ، که تنها به صورت پراکنده و فقط  ،  برای آشنا کردن نیروهای ضد مردمی و سرکوبگر حاکمیت وقت و آنهم ریختن ترس این نیروها بوده است ، زیرا نظامیان درجه بالای ارتش وقت از رفتن به این منطقه ماموریتی از وحشت به درک واصل شدن سر پیچی میکردند ، این کتاب نوشته شده است. لذا ما فرزندان لر  با صدای بلند اعلام می داریم! و  قطعا این کتب و تاریخهای تحریف شده مندرج در آنها ، هیچگاه نمی تواند تمام واقعیت اتفاق افتاده ای که ، آگاهانه بدست جنایتکاران و فاشیست های زمان اعمال شده باشد و میتواند درس عبرتی برای نیروهای سرکوبگر نظام مافیایی اسلامی کنونی حاکم در ایران باشد.  قطعا در آینده این مستندات  تکمیل تر  و منظم تر توسط همه یاران  جنبش رهائی بخش لرستان 7+4 برای طرح شکایت در مراجع شناخته شده بین المللی  مانند ؛ دادگاههای  بین المللی عضو سازمان ملل متحد  ،  جمع آوری ، منظم و منتشر خواهد شد .  مبنا ومعیار همه این عدالتخواهی ها را اگر تنها اعلامیه جهانی حقوق بشر بدانیم  ، این حق مسلم و خلل ناپذیر تمام فرزندان لر  در تمام دنیا است که برای طرح یک دعوی بین المللی و گرفتن حقوق تاریخی پایمال شده یک ملت ستمدیده در سرزمینهای لر نشین از شهر کرد تا ایلام و از مسجد سلیمان تا خرم آباد و کهکیلویه و بویر احمد  اقدام کند .  میتوانیم عاملان همه جنایات را در هر زمانی و از هر کجا ، به جرم جنایت غلیه بشریت به دست عدالت بسپاریم . این دادگاه میتواند شامل همه کسانی که در زندانها جوانان بیگناه سیاسی و آزادیخواه را بطور دسته جمعی اعدام کردند تا کسانی که گروه گروه جوانان را به روی میدانهای مین در جنگ خانمان سوز هشت ساله میان دولتهای ستمگر ایران و عراق  میفرستاند ، و همچنین تمام کسانی که جوانان دلیر  را در هر کجا به جرمهای کاذب و ساخته شده دست رژیم  جنایتکار جمهوری اسلامی ، مانند بهانه اقدام علیه امنیت  کشور ، جوانان شجاع را با جرثقیل در میدانها و مراکز شهرها  حلق آویز میکنند ،مشمول تک تک آنان خواهد شد.  این شکایت و دادخواهی در عدالت کامل در داخل و خارج ، در آینده  نچندان دور باهمت و توان مبارزان راه رهائی بدست خواهد آمد و جنایتکاران را از آن گریزی نخواهد بود

 

ملت لُر و ستمهای ملي در قرنهای اخير ^مسلما "يك جعل کردن تاریخ و دشمنی واقعي بوده", كه  میخواهند از صفحات تاريخ معاصر  منطقه وایران  و از ذهن ملت لر که طبق آمار رسمی بعد از آذری و فارس سومین ملت را ار نظر جمعیت دارا  هستند ، زدوده شده و در نهایت  برخلاف عرف متداول بین المللی ،نیست و نابود گردد. !.جنبش رهائی بخش لرستان7+4